HOSTÉ

Hosté

App

 

Vítáme vás! Návštěva vinařství je bezesporu nejlepším způsobem, jak poznat naše vína a jejich vznik. Pro delší pobyty vás rádi přivítáme v našem domě pro hosty.

 

 

Dům pro hosty ve vinařství Fries

Naše vinařství s ubytováním leží na okraji obce Maring-Noviand, obklopené zahradami, ovocnými stromy a loukami. Ještě před 100 000 lety zde ležel břeh řeky Mosel, než si tok našel jednodušší cestu. Dnes se údolím vine řeka Lieser - latinsky "Lesura". Nádvoří s rozlohou téměř půl hektaru působí naproti tomu velmi nově a má půvab rodinného podniku.

 

Spousta klidu

Bydlíte v klidných a útulných hostinských pokojích, vkusně orientovaných přímo do vinařství. Společenská místnost, balkón, terasa a malá příruční kuchyňka vám jsou k dispozici, totéž samozřejmě platí i o naší "vinotéce". Nejvíce ze všeho bychom však chtěli přímo vám osobně připravit dovolenou co nejpěknější.

 

Spousta kultury

U nás je možné kulturu popíjet. Co je tomu bližší, než když strávíte ve vinařství ty nejkrásnější dny v roce? Především proto, že si můžete přímo osahat to, co jste vždy chtěli vědět o kulturním nápoji vínu. Vychutnejte si příjemné stránky vinařství. Toulejte se bezstarostně našimi vinohrady, uvolněte se v zahradě, projeďte se na koni nebo na kole půvabnou krajinou.

 

Mnoho lákadel

Objevte bohatou, prastarou kulturu v krajině, v jejíž přírodě se neustále střídá líbeznost s obdivuhodností. Asi v žádném jiném regionu nelze najít tolik fascinujících lákadel. Je zde mnoho muzeí, koncertů, milí lidé, římské památky, kulinářské požitky, vinařské slavnosti, ale i kráter Eifel a lucemburské velkovévodství. Nedaleko ležící Trier (nejstarší město Německa) je považován za druhý Řím a čas od času sloužil jako sídlo římského císaře.

 


Zobrazit na stránku
Řadit podle